snapd - en to nl translation catalogue (242 entries)

en: 
    Install, configure, refresh and remove snap packages. Snaps are
    'universal' packages that work across many different Linux systems,
    enabling secure distribution of the latest apps and utilities for
    cloud, servers, desktops and the internet of things.
    
    This is the CLI for snapd, a background service that takes care of
    snaps on the system. Start with 'snap list' to see installed snaps.
nl: 
    Installeer, configureer, ververs en verwijder snap-pakketten. Snaps zijn
    'universele' pakketten die werken op veel verschillende Linuxsystemen,
    waardoor veilige distributie mogelijk wordt van de nieuwste hulp-
    middelen en toepassingen voor wolkdiensten, bureaucomputers,
    servers en het internet der dingen.
    
    Dit is de terminalomgeving voor snapd, een achtergronddienst die
    zorgt voor snaps in het systeem. Begin met 'snap list' om de
    geïnstalleerde snaps te zien.

en: 
    The abort command attempts to abort a change that still has pending tasks.
nl: 
    De afbreekopdracht tracht om een verandering af te breken die nog wachtende taken heeft.

en: "snap changes" command expects a snap name, try: "snap tasks %s"
nl: De opdracht 'snap changes' verwacht een snapnaam, probeer: 'snap tasks %s'

en: %q does not contain an unpacked snap.
    
    Try "snapcraft prime" in your project directory, then "snap try" again.
nl: %q bevat geen onverpakte snap.
    
    Probeer 'snapcraft prime' in uw projectmap en probeer daarna opnieuw 'snap try'.

en: %q switched to the %q channel
nl: %q overgeschakeld naar het kanaal %q

en: %s %s mounted from %s
nl: %s %s gekoppeld vanaf %s

en: %s (see "snap login --help")
nl: %s (zie "snap login --help")

en: %s (try with sudo)
nl: %s (probeer met sudo)

en: %s already installed
nl: %s reeds geïnstalleerd

en: %s disabled
nl: %s uitgeschakeld

en: %s enabled
nl: %s ingeschakeld

en: %s not installed
nl: %s niet geïnstalleerd

en: %s removed
nl: %s verwijderd

en: %s reverted to %s
nl: %s teruggedraaid naar %s

en: %s%s %s from '%s' installed
nl: %s%s %s van '%s' geïnstalleerd

en: %s%s %s from '%s' refreshed
nl: %s%s %s van '%s' ververst

en: %s%s %s installed
nl: %s%s %s geïnstalleerd

en: %s%s %s refreshed
nl: %s%s %s ververst

en: --list does not take mode nor channel flags
nl: --list kent geen modus of kanaalvlaggen

en: --time does not take mode nor channel flags
nl: --list kent geen modus of kanaalvlaggen

en: -r can only be used with --hook
nl: -r kan alleen worden gebruikt met --hook

en: <alias-or-snap>
nl: <alias-of-snap>

en: <assertion file>
nl: <bevestigingsbestand>

en: <assertion type>
nl: <bevestigingstype>

en: <filename>
nl: <bestandsnaam>

en: <header filter>
nl: <kopfilter>

en: <interface>
nl: <apparaat>

en: <key>
nl: <sleutel>

en: <query>
nl: <zoekopdracht>

en: Abort a pending change
nl: Breek een wachtende verandering af

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Adds an assertion to the system
nl: Voegt een bevestiging toe aan het systeem

en: Alias for --dangerous (DEPRECATED)
nl: Alias voor --dangerous (VEROUDERD)

en: All snaps up to date.
nl: Alle snaps zijn bijgewerkt.

en: Alternative command to run
nl: Alternatieve opdracht om uit te voeren

en: Always return document, even with single key
nl: Toon altijd het document, zelfs met een enkele toets

en: Always return list, even with single key
nl: Toon altijd de lijst, zelfs met een enkele toets

en: An email of a user on login.ubuntu.com
nl: Een e-mail van een gebruiker op login.ubuntu.com

en: Assertion file
nl: Bevestigingsbestand

en: Assertion type name
nl: Naam van bevestigingstype

en: Authenticates on snapd and the store
nl: Authenticeert voor snapd en de winkel

en: Authentication is required to connect or disconnect interfaces
nl: Authenticatie is vereist voor het verbinden of loskoppelen van apparaten

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
nl: Authenticatie is vereist voor het installeren, bijwerken of verwijderen van pakketten

en: Auto-refresh %d snaps
nl: %d snaps automatisch verversen

en: Auto-refresh snap %q
nl: Snap %q automatisch verversen

en: Auto-refresh snaps %s
nl: Snaps %s automatisch verversen

en: Bad code. Try again:
nl: Slechte code. Probeer opnieuw:

en: Buys a snap
nl: Koopt een snap

en: Change ID
nl: ID veranderen

en: Changes configuration options
nl: Verandert instellingsopties

en: Command	Alias	Notes
nl: Opdracht	Alias	Notities

en: Configuration value (key=value)
nl: Instellingswaarde (key=value)

en: Confirm passphrase:
nl: Wachtwoordzin bevestigen:

en: Connect %s:%s to %s:%s
nl: Aansluiten van %s: %s aan %s:%s

en: Connect, disconnect interfaces
nl: Apparaten verbinden en loskoppelen

en: Connects a plug to a slot
nl: Verbindt een stekker met een contact

en: Constrain listing to a specific snap or snap:name
nl: Beperk lijstweergave tot een specifieke snap of snap:naam

en: Constrain listing to specific interfaces
nl: Beperk lijstweergave tot specifieke apparaten

en: Create a cryptographic key pair that can be used for signing assertions.
nl: Maak een cryptografisch paar sleutels dat gebruikt kan worden voor het bevestigen van ondertekeningen.

en: Create cryptographic key pair
nl: Maak een cryptografisch paar sleutels

en: Create snap build assertion
nl: Maak een bevesting voor snapbouwen

en: Create snap-build assertion for the provided snap file.
nl: Maak een bevestiging voor snapbouwen voor het geleverde snapbestand.

en: Creates a local system user
nl: Een gebruiker maken voor het lokale systeem

en: Delete cryptographic key pair
nl: Verwijder cryptografisch sleutelpaar

en: Delete the local cryptographic key pair with the given name.
nl: Verwijder het cryptografische sleutelpaar met de opgegeven naam.

en: Disable %q snap
nl: Schakel %q  snap uit

en: Disable all aliases for snap %q
nl: Schakel alle aliassen uit voor snap %q

en: Disables a snap in the system
nl: Schakelt een snap uit in het systeem

en: Disconnects a plug from a slot
nl: Trekt een stekker uit een contact

en: Do not wait for the operation to finish but just print the change id.
nl: Wacht niet totdat de bewerking is voltooid maar druk gewoon de wijzigings-ID af.

en: Download the given revision of a snap, to which you must have developer access
nl: Haal de opgegeven revisie binnen van een snap, waarvoor u ontwikkelaarstoegang nodig hebt

en: Downloads the given snap
nl: Haalt de opgegeven snap binnen

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Enable %q snap
nl: Schakel %q snap in

en: Enables a snap in the system
nl: Schakelt een snap in uw systeem in

en: Export cryptographic public key
nl: Exporteer cryptografische publieke sleutel

en: Fetching assertions for %q
nl: Bevestigingen aan het ophalen voor %q

en: Fetching snap %q
nl: Snap %q aan het ophalen

en: Filename of the snap you want to assert a build for
nl: Bestandsnaam van de snap waar u een bouwsel voor wilt bevestigen

en: Finds packages to install
nl: Zoekt pakketten om te installeren

en: Force adding the user, even if the device is already managed
nl: Dwing toevoegen van de gebruiker af, zelfs indien het apparaat reeds wordt beheerd

en: Force import on classic systems
nl: Dwing invoeren af op klassieke systemen

en: Generate the manpage
nl: Maak de hulppagina aan

en: Grade states the build quality of the snap (defaults to 'stable')
nl: Graad vermeldt de bouwkwaliteit van de snap (standaard is 'stabiel')

en: Grant sudo access to the created user
nl: Verleen sudo-toegang aan de aangemaakte gebruiker

en: Help
nl: Hulp

en: Ignore validation by other snaps blocking the refresh
nl: Negeer validatie door andere snaps die de verversing blokkeren

en: In order to buy %q, you need to agree to the latest terms and conditions. Please visit https://my.ubuntu.com/payment/edit to do this.
    
    Once completed, return here and run 'snap buy %s' again.
nl: Om %q te kopen, moet u akkoord gaan met de nieuwste voorwaarden en bepalingen. Bezoek a.u.b. https://my.ubuntu.com/payment/edit om dit te doen.
    
    Wanneer dat achter de rug is, kom dan hier terug en voer 'snap buy %s' opnieuw uit.

en: Include a verbose list of a snap's notes (otherwise, summarise notes)
nl: Neem een uitgebreide lijst op van de aantekeningen van een snap (zo niet: vat de aantekeningen samen)

en: Include unused interfaces
nl: Neem ongebruikte apparaten op

en: Install %q snap
nl: Snap %q installeren

en: Install %q snap from %q channel
nl: Installeer %q snap vanuit %q kanaal

en: Install %q snap from file
nl: Snap %q vanuit bestand installeren

en: Install %q snap from file %q
nl: Snap %q vanuit bestand %q installeren

en: Install from the beta channel
nl: Installeren vanuit het bètakanaal

en: Install from the candidate channel
nl: Installeren vanuit het kandidatenkanaal

en: Install from the edge channel
nl: Installeren vanuit het onstabiele kanaal

en: Install from the stable channel
nl: Installeren vanuit het stabiele kanaal

en: Install snap %q
nl: Snap %q installeren

en: Install snaps %s
nl: Snaps %s installeren

en: Install the given revision of a snap, to which you must have developer access
nl: Installeren van de opgegeven revisie van een snap waarvoor u ontwikkelaarstoegang nodig heeft

en: Install the given snap file even if there are no pre-acknowledged signatures for it, meaning it was not verified and could be dangerous (--devmode implies this)
nl: Het opgegeven snapbestand installeren, zelfs wanneer er geen vooraf erkende handtekeningen voor zijn, hetgeen betekent dat het niet werd geverifieerd en dus gevaarlijk zou kunnen zijn (--devmode impliceert dit)

en: Install the given snap without enabling its automatic aliases
nl: De opgegeven snap installeren zonder zijn automatische aliassen in te schakelen

en: Install the snap with:
       snap ack %s
       snap install %s
nl: Installeer de snap met:
       snap ack %s
       snap install %s

en: Install, update, or remove packages
nl: Pakketten installeren, bijwerken of verwijderen

en: Installs a snap to the system
nl: Installeert een snap in uw systeem

en: Key of interest within the configuration
nl: Sleutel die van belang is binnen de configuratie

en: List a change's tasks
nl: Een lijst maken van de taken van een wijziging

en: List cryptographic keys
nl: Een lijst maken van cryptografische sleutels

en: List cryptographic keys that can be used for signing assertions.
nl: Maak een lijst van cryptografische sleutels die kan worden gebruikt voor het tekenen van bevestigingen.

en: List installed snaps
nl: Maak een lijst van geïnstalleerde snaps

en: List system changes
nl: Maak een lijst van systeemveranderingen

en: Lists aliases in the system
nl: Maak een lijst van aliassen in het systeem

en: Lists all repairs
nl: Maak een lijst van alle reparaties

en: Lists interfaces in the system
nl: Toon een lijst van apparaten in het systeem

en: Lists snap interfaces
nl: Toon een lijst van snap-apparaten

en: Log out of the store
nl: Meld u af bij de winkel

en: Login successful
nl: Aanmelding succesvol

en: Name	SHA3-384
nl: Naam	SHA3-384

en: Name	Summary
nl: Naam	Samenvatting

en: Name	Version	Developer	Notes	Summary
nl: Naam	Versie	Ontwikkelaar	Notities	Samenvatting

en: Name	Version	Rev	Developer	Notes
nl: Naam	Versie	Rev	Ontwikkelaar	Notities

en: Name of key to create; defaults to 'default'
nl: Naam van te maken sleutel; valt standaard terug op 'default'

en: Name of key to delete
nl: Naam van te wissen sleutel

en: Name of key to export
nl: Naam van te exporteren sleutel

en: Name of the GnuPG key to use (defaults to 'default' as key name)
nl: Naam van de te gebruiken sleutel voor GnuPG (valt standaard terug op 'default' als sleutelnaam)

en: Name of the key to use, otherwise use the default key
nl: Naam van de te gebruiken sleutel, gebruik anders de standaardsleutel

en: No snaps are installed yet. Try "snap install hello-world".
nl: Thans zijn er nog geen snaps geïnstalleerd. Probeer 'snap install hello-world'.

en: Output results in JSON format
nl: Gefe resulaten weer in JSON-opmaak

en: Passphrase:
nl: Wachtwoordzin:

en: Password of %q:
nl: Wachtwoord van %q:

en: Please re-enter your Ubuntu One password to purchase %q from %q
    for %s. Press ctrl-c to cancel.
nl: Voer a.u.b. opnieuw uw Ubuntu One wachtwoord in om %q te kopen van %q
    voor %s. Druk op ctrl-c om af te breken.

en: Print the version and exit
nl: Toon de versie en sluit af

en: Put snap in classic mode and disable security confinement
nl: Zet snap in klassieke modus en schakel veiligheidsbeperking uit

en: Put snap in development mode and disable security confinement
nl: Zet snap in ontwikkelingsmodus en schakel veiligheidsbeperking uit

en: Put snap in enforced confinement mode
nl: Zet snap in afgedwongen beperkte modus

en: Query the status of services
nl: Doorzoek de status van diensten

en: Refresh %q snap
nl: ververs %q snap

en: Refresh %q snap from %q channel
nl: Ververs %q snap vanuit %q kanaal

en: Refresh all snaps: no updates
nl: Ververs alle snaps: geen bijgewerkte pakketten

en: Refresh snap %q
nl: Ververs snap %q

en: Refresh snaps %s
nl: Ververs snaps %s

en: Refresh snaps %s: no updates
nl: Ververs snaps %s: geen bijgewerkte pakketten

en: Refresh to the given revision
nl: Ververs naar de opgegeven revisie

en: Refreshes a snap in the system
nl: Ververst een snap in het systeem

en: Remove %q snap
nl: Verwijder %q snap

en: Remove manual alias %q for snap %q
nl: Verwijder handmatige alias %q voor snap %q

en: Remove only the given revision
nl: Verwijder alleen de opgegeven revisie

en: Remove snap %q
nl: Verwijder snap %q

en: Remove snaps %s
nl: Verwijder snaps %s

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Removes a snap from the system
nl: Verwijdert een snap uit het systeem

en: Restart services
nl: Herstart diensten

en: Restarted.
nl: Herstart.

en: Restrict the search to a given section
nl: Beperk de zoekopdracht tot een opgegeven sectie

en: Retrieve logs of services
nl: Haal logboeken op van diensten

en: Revert %q snap
nl: Draai %q snap terug

en: Reverts the given snap to the previous state
nl: Draait de opgegeven snap terug naar de vorige toestand

en: Run the given snap command
nl: Draai de opgegeven snapopdracht

en: Run the given snap command with the right confinement and environment
nl: Draai de opgegeven snapopdracht met de juiste beperking en omgeving

en: Runs debug commands
nl: Draait foutopsporingsopdrachten

en: Search private snaps
nl: Doorzoek private snaps

en: Select last change of given type (install, refresh, remove, try, auto-refresh etc.)
nl: Kies de laatste wijziging van opgegeven type (installeren, verversen, verwijderen, proberen, automatisch verversen enz.)

en: Sets up a manual alias
nl: Stelt een handmatige alias in

en: Setup alias %q => %q for snap %q
nl: Stel alias in %q => %q voor snap %q

en: Show all revisions
nl: Toon alle revisies

en: Show auto refresh information but do not perform a refresh
nl: Toon automatische verversingsinformatie maar voer geen verversing uit

en: Show available snaps for refresh but do not perform a refresh
nl: Toon beschikbare snaps voor verversen maar voer geen verversing uit

en: Show details of a specific interface
nl: Toon bijzonderheden van een specifiek apparaat

en: Show interface attributes
nl: Toon attributen van apparaten

en: Shows known assertions of the provided type
nl: Toont bekende bevestigingen van het geleverde type

en: Shows specific repairs
nl: Toont specifieke reparaties

en: Shows version details
nl: Toont versiedetails

en: Sign an assertion
nl: Teken een bevestiging

en: Snap name
nl: Naam van snap

en: Sorry, your payment method has been declined by the issuer. Please review your
    payment details at https://my.ubuntu.com/payment/edit and try again.
nl: Helaas, uw betaalmethode werd door de uitgever geweigerd. Bekijk a.u.b. uw
    betalingsdetails op https://my.ubuntu.com/payment/edit en probeer het opnieuw.

en: Start services
nl: Start diensten

en: Start the userd service
nl: Start de dienst userd

en: Started.
nl: Gestart.

en: Status	Spawn	Ready	Summary
nl: Status	Spawn	Klaar	Samenvatting

en: Stop services
nl: Zet diensten stil

en: Stopped.
nl: Stilgezet.

en: Strict typing with nulls and quoted strings
nl: Strict intikken met nullen en tekenreeksen tussen aanhalingstekens

en: Switches snap to a different channel
nl: Schakelt snap om naar een ander kanaal

en: Temporarily mount device before inspecting
nl: Koppel het apparaat tijdelijk aan alvorens het te inspecteren

en: Tests a snap in the system
nl: Beproeft een snap in het systeem

en: Thanks for purchasing %q. You may now install it on any of your devices
    with 'snap install %s'.
nl: Bedankt voor het kopen van %q. U kunt hem nu installeren op één van uw
    apparaten met 'snap install %s'.

en: The login.ubuntu.com email to login as
nl: Het e-mailadres voor login.ubuntu.com om mee aan te melden

en: The output directory
nl: De uitvoermap

en: The snap to configure (e.g. hello-world)
nl: De in te stellen snap (bijv. hello-world)

en: The snap whose conf is being requested
nl: De snap waarvan de instellingen worden opgevraagd

en: The userd command starts the snap user session service.
nl: De opdracht userd start de gebruikerssessiedienst van de snap.

en: This command logs the current user out of the store
nl: Deze opdracht meldt de huidige gebruiker af bij de winkel

en: Tool to interact with snaps
nl: Hulpmiddel om interactie te plegen met snaps

en: Try %q snap from %s
nl: Probeer %q snap van %s

en: Two-factor code:
nl: Twee-factorcode:

en: Use known assertions for user creation
nl: Gebruik bekende bevestigingen voor het aanmaken van een gebruiker

en: Use this channel instead of stable
nl: Gebruik dit kanaal in plaats van stabiel

en: WARNING: failed to activate logging: %v
nl: Waarschuwing: kon logboek niet activeren: %v

en: Waiting for server to restart
nl: Aan het wachten op het herstarten van de server

en: Watch a change in progress
nl: Bekijk de voortgang van een verandering

en: Wrong again. Once more:
nl: Weer fout. Nog eens:

en: Xauthority file isn't owned by the current user %s
nl: Bestand Xauthority is geen eigendom van de huidige gebruiker %s

en: Yes, yes it does.
nl: Jazeker doet hij dat.

en: You need to be logged in to purchase software. Please run 'snap login' and try again.
nl: U dient aangemeld te zijn om programmatuur aan te kopen. Draai a.u.b. 'snap login' en probeer het opnieuw.

en: You need to have a payment method associated with your account in order to buy a snap, please visit https://my.ubuntu.com/payment/edit to add one.
    
    Once you’ve added your payment details, you just need to run 'snap buy %s' again.
nl: U dient een betalingsmethode te hebben verbonden met uw account ten einde een snap te kopen, bezoek a.u.b. https://my.ubuntu.com/payment/edit om er een toe te voegen.
    
    Wanneer u uw betalingsgegevens hebt toegevoegd, hoeft u alleen maar 'snap buy %s' opnieuw te draaien.

en: active
nl: actief

en: bought
nl: gekocht

en: broken
nl: kapot

en: cannot buy snap: %v
nl: kan snap niet kopen: %v

en: cannot buy snap: invalid characters in name
nl: kan snap niet kopen: ongeldige tekens in naam

en: cannot buy snap: it has already been bought
nl: kan snap niet kopen: hij is reeds gekocht

en: cannot create %q: %v
nl: kan %q niet aanmaken: %v

en: cannot find app %q in %q
nl: kan toepassing %q niet vinden in %q

en: cannot get data for %q: %v
nl: kan geen gegevens verkrijgen voor %q: %v

en: cannot get full path for %q: %v
nl: kan volledige pad niet verkrijgen voor %q: %v

en: cannot get the current user: %s
nl: kan de huidige gebruiker niet verkrijgen: %s

en: cannot get the current user: %v
nl: kan de huidige gebruiker niet verkrijgen: %v

en: cannot validate owner of file %s
nl: kan de eigenaar van bestand %s niet valideren

en: change finished in status %q with no error message
nl: verandering voltooid in status %q met geen enkele foutmelding

en: created user %q
nl: gebruiker %q aangemaakt

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: email:
nl: e-mail:

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: error: %v
nl: fout: %v

en: inactive
nl: inactief

en: no changes found
nl: geen veranderingen gevonden

en: no changes of type %q found
nl: geen veranderingen gevonden van type %q

en: no interfaces currently connected
nl: thans geen apparaten verbonden

en: no interfaces found
nl: geen apparaten gevonden

en: no matching snaps installed
nl: geen overeenkomstige snaps geïnstalleerd

en: no such interface
nl: zulk een apparaat is er niet

en: no valid snaps given
nl: geen geldige snaps opgegeven

en: private
nl: privé

en: repairs are not available on a classic system
nl: reparaties zijn niet beschikbaar op een klassiek systeem

en: snap %%q not found (at least at revision %q)
nl: snap %%q niet gevonden (althans revisie %q)

en: snap %%q not found (at least in channel %q)
nl: snap %%q niet gevonden (althans in kanaal %q)

en: snap %q has no updates available
nl: snap %q heeft geen bijgewerkte pakketten beschikbaar

en: snap %q not found
nl: snap %q niet gevonden

en: snap is free
nl: snap is gratis

en: too many arguments: %s
nl: teveel argumenten: %s

en: unavailable
nl: niet beschikbaar
